کالائی در سبد شما
نیست

historyCompany
خانه» تاریخچه شرکت صنایع برترآتی

تاریخچه شرکت صنایع برترآتی

شرکت صنـایع برترآتـی در سال 1384 به مساحت دو هکتار و زیر بنای بیش از 6000 متر مربع با مجموعه ای از سالنهای متعدد شامل : بخشهای مختلف جهت دریافت گوشت ماکیان، آبزیان، گوشت قرمز، سبزیجات و آماده سازی، فرآوری آنها ( استخوان گیری ، قطعه بندی ، حذف آلودگی و شستشو) احداث گردیده است .
این مـواد اولیـه با رعایت کلیه شرایط و ضوابط بهـداشتی و پس از تـایید سیـستم های مربوطه دریافت شده و در بـهـتـریـن شـرایـط ممـکن در سـالـنـهـای تـولیـد با رعـایـت از استـانـداردهـــای روز جـهـان ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, HACCP, HALAL مورد استفاده قرار می گیرند .
شرکت در حال حاضر با تولید سالیانه 15 هزار تن بیش از 30 نوع محصول مختلف مطابق با ذوق و سلیقه مصرف کنندگان تولید و در سطح کشور عرضه مینماید که این تعداد رو به افزایش میباشد .
سیاستهای شرکت بر این اصل استوار است تا محصولاتی مرغوب و در شان مصرف کنندگان عزیز ایران زمین تولید و عرضه نماید. در این راستا همواره حفظ سلامت و کیفیت محصول و قیمت مناسب در مقایسه کیفی محصولات و مشابه و رضایت مصرف کنندگان ارجمند می اندیشد. شرکت همواره به چیزی فراتر از خواسته های فعلی مصرف کنندگان خود می اندیشد. ارزش های غذایی و ماندگاری محصولات بون آدو با استفاده از روش انجماد سریع IQFتضمین میگردد . و با روش شیوه پخت آرام انجام می پذیرد. در این روش هرگز از روغن برای پخت استفاده نمی شود. در این محصولات از هیچگونه مواد نگهدارنده برای افزایش زمان ماندگاری استفاده نمی شود . و به این دلیل اگر چه مدت زمان لازم برای گرم کردن مجدد محصولات کوتاه می باشد ولی به اینگونه محصولات فست فود گفته نمی شود .