کالائی در سبد شما
نیست

logistic
خانه» لاجستیک

لاجستیک

این بخش مسؤول مدیریت انتقال، زمان بندی تحویل به موقع، نظارت و حفظ الزامات سرد نگهداری است. بخش حمل و نقل برای این منظور است که محصولات به موقع و با کیفیت و کمیت مناسب به مشتریان تحویل داده شود. این بخش با استفاده از امکانات نگهداری سرد در محل های مختلف برای ذخیره سازی درست جهت دسترسی به بازارهای مختلف و بالقوه بین المللی تعبیه شده است.

بخش ذخیره سازی از چندین مورد امکانات ذخیره سازی سرد و همچنین درجه حرارت طبیعی و تسهیلات ذخیره سازی قابل حمل با چرخ تشکیل شده است. این بخش بر تمام مواد خام و محصولات تولید شده نظارت می کند. لازم به ذکر است که محصولات بر اساس مواد اولیه اصلی خود در محیط های جدا از یکدیگر ذخیره می شوند. به عنوان مثال محصولات تهیه شده از گوشت قرمز، کاملا جدا از محصولات تهیه شده از ماهی و میگو قرار داده می شوند.

کارکنان این بخش، پخش مواد غذایی را با استفاده از سیستم بسیار پیشرفته انبار/ تحویل و جهت اطمینان برآورده شدن مهلت اجرا، به انجام می رسانند. بخش حمل و نقل مجهز به سنسور برای نظارت بر عوامل مخرب مانند دما و رطوبت، در طی مدت حمل و نقل مجهز شده است. همچنین یک سیستم GPS جهت نظارت بر روند پیشرفت انتقال بر روی هر یک از کامیونها، برای مشاهده به موقع درخواستها یا آگاه سازی مشتریان از هر تأخیر احتمالی، نصب شده است. با استفاده از شبکه حمل و نقل سازماندهی شده جهت پخش و نظارت بر زنجیره توزیع سرد، خواسته های مشتریان برآورده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با بخش حمل و نقل خواهشمند است با آدرس زیر مکاتبه کنید :

logistics@bonado.com