کالائی در سبد شما
نیست

R&D
خانه» تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه

در رقابت امروز جهانی، تحقیق و توسعه نقش مهمی در بقای یک شرکت ایفا می کند. در شرکت صنایع برتر آتی، ما به طور مستمر و با دقت به نظرات مشتریان خود گوش می دهیم و کاملا نقطه نظرات آنها را به منظور ارتقاء بررسی کرده، در صورت صلاحدید، به اصلاح طرح و روند تولید محصول می پردازیم. این مورد به دلیل تغییر فناوری و توسعه مداوم و همچنین اولویت قرار دادن مشتریان ضروری است.

همچنین، به عنوان بخشی از راهبرد ما در صنایع برتر آتی، مشتاق و مشوق ایجاد اتحاد استراتژیک و شبکه ای با بهترین کلاس در شرکت ها، سازمان ها و دانشگاه ها به منظور ارتقای نوآوری و توسعه محصول هستیم.

در شرکت صنایع برتر آتی، سیستم تولیدی طراحی شده که درجه بالایی از انعطاف پذیری و شیوه های تولید ما توسط ورودی های بازاریابی را موجب می شود که نیاز مشتری در الویت قرار می گیرد. بطور کلی، تحقیقات بازار از اینرو انجام می شودکه آنچه مورد نیاز است صورت پذیرد. سپسR & D به مسیری رهنمون می شود که تقاضا در بازار برای مواجهه با نیازهای مشتری مورد نظر است.
   
در صنایع برتر آتی، فعالیت های R & D توسط متخصص، پرسنل دارای تحصیلات عالی و آموزش دیده ما در دانش صنایع غذایی و فناوری به منظور کار بر روی اهداف کوتاه مدت و بلند مدت صورت می پذیرد. همچنین، در حمایت از R & D (تحقیق و توسعه)، صنایع برتر آتی دست نیاز خود را برای گسترش  تعامل با دانشگاه ها، سازمان های پژوهشی و هر سازمان دولتی که می تواند به توسعه، کیفیت و ایمنی محصولات غذایی کمک کند، می گشاید. برخی از فعالیت های در حال انجام در این بخش تمرکز ویژه بر سلامتی و تندرستی در ارتباط با یک یا چند مورد از موضوعات زیر می باشد:

• فیبر، پروتئین، غلات کامل، ویتامین ها و مواد معدنی، اسیدهای چرب امگا 3 و آنتی اکسیدان ها.
• استفاده از پنیر، چیپس سبزیجات، سبزیجات تازه، میوه و میوه های تازه تراشه ها که ارائه روش های سالم تر برای راحتی بیشتر و کنترل پذیر میباشد.
• شکل دهی مجدد بلورهای نمک و استفاده از مواد به منظور افزایش ویژگی مورد پسند و طعم مورد رضایت علاوه بر جایگزینی با مشتقات جزئی یا جایگزینی کلرید پتاسیم.
      
به عنوان یک شرکت تولید مواد غذایی، ما بهداشت و سلامتی را به عنوان پارامترهای کلیدی تجزیه و تحلیل مواد تشکیل دهنده و روش فرمولاسیون فرآوری مواد غذایی در نظر می گیریم. تحقیقات ذکر شده در بالا می تواند منجر به تولید غذاهای مفید تر و سالم تر آماده، مواد پروتئینی جایگزین، و سدیم و انتخاب راهبردهای دلپذیرتر شود.

برای ارائه دیدگاهها و کسب اطلاعات بیشتر با نشانی الکترونیکی زیر مکاتبه کنید:
bonado.com@rand