کالائی در سبد شما
نیست

خانه» ‌محصولات» سبزیجات
سفره غذایی ما ایرانی ها هر روز پر است از انواع مرغ، گوشت، لبنیات، برنج، ماهی و ...، به طوری که همه ما در روز دست کم یک بار از این مواد غذایی در وعده های غذایی خود استفاده می کنیم. .البته مزایای مرغ و ماهی و لبنیات بر کسی پوشیده نیست، اما نکته قابل توجه نقش کمرنگ مصرف سبزیجات در رژیم غذایی خانواده ها است. شاید پروسه خرید، پاک کردن و شستن سبزیجات آنقدر مقوله ی وقت گیری است که باعث شده اغلب ما به طور کلی قید مصرف سبزیجات را بزنیم و این منبع غذایی سرشار از انواع ویتامین ها را از وعده غذایی مان حذف کنیم.

فواید بی شمار سبزیجات بر کسی پوشیده نیست، اما شاید همان بحث طولانی بودن خرید تا مصرف آن نقش سبزیجات را در رژیم غذایی خانواده ها کمرنگ کرده است. گروه تولیدی بون آدو با بهره گیری از نیروهای متخصص اقدام به تهیه غذاهای آماده مصرف بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از شیوه پخت آرام نموده است ، ارزش های غذایی و ماندگاری محصولات خود را بدون استفاده از هیچگونه مواد نگهدارنده ای تنها با استفاده از روش انجماد سریع IQF تضمین میکند.

این گروه تولیدی بر آن شد که با توجه به نیاز امروزوسلامتی افراد با استفاده از تازه ترین مواد اولیه محصولاتی پخته شده و بدون نیاز به روغن را تهیه کند تا این منبع سر شار از ویتامین برسر سفره غذایی مصرف کنندگان راه پیدا کند.