درباره ما

گروه کارخانجات صنایع برترآتی بزرگترین و تنهاترین مجموعه تهیه و تولید انواع غذاهای صد در صد آماده مصرف در ایران با به کارگیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از ماشین آلات کاملاً پیشرفته و اتوماتیک که ساخت کشورهای اروپائی می باشد، اقدام به تولید انواع تولید فرآورده های غذائی خام، کاملاً پخته شده از انواع گوشت قرمز و سفید ( انواع آبزیان و ماکیان ) و سبزیجات نموده است.

کلیه مواد مصرفی در این محصولات، طبیعی و از بهترین تولیدکنندگان اروپائی تهیه و استفاده می شوند و تمامی مسیر تولید محصول با استفاده از پرسنل مجرب و تیم کیفی و پزشکی مستقر در کارخانه تحت کنترل بوده و تیم R&D قابلیت تنوع محصول را برای این مجموعه محیا ساخته اند.

این مجموعه توانسته استانداردهای9001 ISO، HACCP ، 22000ISO ، 14001ISOو حلال و استاندارد ایران و نیز مجوز بهداشت و دامپزشکی کشوری را اخذ و محصولات خود را با بالاترین کیفیت و با نام تجاری (بون آدو) به بازار ارائه دهد. مصرف محصولات بون آدو چه از نظر بهداشت ،کیفیت و هزینه مصرف و زمان به نفع مصرف کننده می باشد و دریچه ای از انواع محصولات آماده به مصرف را با کیفیت بالا بروی هموطنان عزیز باز کرده است.

شرکت در حال حاضر با تولید سالیانه 15 هزار تنبیش از 30 نوعمحصول مختلف مطابق با ذوق و سلیقه مصرف کنندگان تولید و در سطح کشور عرضه مینماید که این تعداد رو به افزایش میباشد .

سیاستهای شرکت بر این اصل استوار است تا محصولاتی مرغوب و در شان مصرف کنندگان عزیز ایران زمین تولید و عرضه نماید. در این راستا همواره حفظ سلامت و کیفیت محصول و قیمت مناسب در مقایسه کیفی محصولات و مشابه و رضایت مصرف کنندگان ارجمند می اندیشد. شرکت همواره به چیزی فراتر از خواسته های فعلی مصرف کنندگان خود می اندیشد.

ارزش های غذایی و ماندگاری محصولات بون آدوبا استفاده از روش انجماد سریع IQFتضمین میگردد . و با روش شیوه پخت آرام انجام می پذیرد. در این روش هرگز از روغن برای پخت استفاده نمی شود. در این محصولات از هیچگونه مواد نگهدارنده برای افزایش زمان ماندگاری استفاده نمی شود . و به این دلیل اگر چه مدت زمان لازم برای گرم کردن مجدد محصولات کوتاه می باشد ولی به اینگونه محصولات فست فودگفته نمی شود .

چند ویژگی :

  • ·انتخاب بهترین تجهیزات منطبق با اخرین فن آوری روز دنیا
  • ·استفاده از دستگاههای بسته بندی گوناگون
  • ·استفاده از متخصصین با تجربه به منظور تولید محصولات طبق آخرین دستورالعمل های روز بین المللی
  • ·تهیه مواد اولیه غیر گوشتی ( شامل : انواع سوخاری ها، ادویه ها، و ... ) از معتبر ترین تولید کنندگان
  • ·استفاده از افزودنی ها و ادویه های کاملا طبیعی
  • ·استفاده از انواع فرمولاسیون های اختصاصی
  • ·ظرفیت بالای خط تولید
  • ·تنوع محصولات به گونه ای که شرکت قادر است در فواصل زمانی کوتاه محصولات جدید به بازار ارائه نماید.

امکان تولید محصولات اختصاصی برای مراکز/کترینگ/وزارت/سازمان/دانشگاه/شرکت و...

بخشی از محصولات تولیدی 100% درصد پخته شده
انواع نا گت ( مرغ، ماهی ، میگو و گوشت ) شامی کباب
انواع شنیسل سینه مرغ( بی استخوان، با استخوان و فرمینگ) انواع کوکو ( سبزی، سیب زمینی )
انواع فیله سوخاری ( مرغ، ماهی ) میگو سوخاری
مرغ سوخاری ( ساق، سینه، کعب و ران) انواع کتلت (گوشت قرمز ، مرغ ، گوشت و سبزیجات )
بال و بازوی مرغ تنوری ( بوفالو وینگز) انواع برگر سوخاری ( مرغ، ماهی، گوشت قرمز و میگو)
انواع لازانیا ( مرغ، گوشت قرمز، سبزیجات) انواع اسپرینگ رول ( مرغ، گوشت قرمز، سبزیجات)